Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace  

V pořádku


Kreativní sada - Postavička z ponožky, Kočka (Legler)

Z této kreativní sady vznikne ze dvou ponožek a s trochou zručností legrační vycpané zvířátko na mazlení! Vhodné pro děti, kteří chtějí vytvořit například originální dárek. Všichni víme, že nejhezčí dárek je ten, který sami vytvoříme. U dítěte tato sada podporuje kreativitu, která v dnešní době chybí.

 

2 ponožky, měkký výplňový materiál, nitě a jednotlivé díly z plsti na oči spojte přiloženou jehlou a vznikne roztomilá kočka. Jen ještě připevnit nos a zornice z plastu a už se vlastnoručně vytvořená kočka probouzí k životu! Včetně zvonečku na krk. Součástí je obrázkový návod.

 

Vhodné pro děti od 7 let. Rozměr postavičky je cca 18x12cm.


O značce Legler

Pod německou značkou Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podobné zboží

Zvířátko z perliček - Rybka (Detoa)

Zvířátko z perliček - Rybka (Detoa)

skladem dodání do 24h

54 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás