Autodráha Woody - City dřevo/plast

Dřevěná autodráha pro radost malých motoristů. Záleží jen na Vás a Vašich dětech jak si toto malé městečko sestavíte, jsou možné různé skládání autodráhy. Výhodou autodráhy je že je široká, takže po ní mohou děti jezdit i svými oblíbenými autíčky, která by se jinak do drážek vláčkodráhy nevešla. Obsahuje vše jako na fotce.

 

Výrobek obsahuje autobus s předním a zadním pohonem (baterie AAA 1,5V) s vagónkem, benzinovou pumpu, značky, autíčka, figurky, přejezd, městskou zástavbu, zastávku, semafor apod. Celkem 80 dílů.

 

Rozměr je 92,5x60cm. Vhodné pro děti: 3-8 let

 

Pozor! Jedná se o dřevěnou autodráhu, která je tvořena cestou. Oproti dřevěné vláčkodráze je cesta širší a nedají se na ní napojit koleje z vláčkodráhy. Po cestě této autodráhy lze však jezdit i vláčky a vagónky, které znáte z vláčkodráhy. Drážky mají totožný rozměr. Na cestě jsou defakto dvoje koleje vedle sebe.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.