Novinky v obchodě

 

Nová značka dřevěných hraček - UMU®

 

Dřevěné hračky UMU® se vyrábějí od roku 1996. V UMU® se ručně vyrábí kvalitní dřevěné hračky s nezapomenutelným originálním designem, které jsou vytvořeny s velkým důrazem na detail a zároveň ponechávají prostor dětské fantazii a kreativitě. Při výrobě hračky jsou použity bezpečné materiály - zejména přírodní dřevo natřené netoxickými barvami na vodní bázi, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Dřevěné hračky UMU® rozvíjí dětskou kreativitu, představivost, myšlení, paměť, pozornost, řeč a motoriku.

 

Celá nabídka dřevěnýh hraček UMU zde.

 

         

 

Říjen 2023 - Opět rozšiřujeme nabídku

 

Dřevěná hračka stále žije! Jsme rádi že se hračkám vyrobených ze dřeva celosvětově daří. Pokud preferujete kvalitu, tak máme opět vybráno a do nabídky zařazeno převážně 300 nových dřevěných hraček. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

          
          
          

 

Listopad 2022 - Spousta pěkných novinek

 

Ideální čas zakoupit dárek. Neodkládejte nákup na poslední chvíli. Naše nabídka je zase o něco větší - do nabídky pečlivě vybráno a zařazeno převážně 400 nových dřevěných hraček. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

          
          
          

 

Květen 2022 - Dřevěné zvířátka v TOP kvalitě značky Holztiger

 

 • Vyrobeno v Německu
 • Vyrobeno z kvalitního tvrdého javorového dřeva
 • Z velké části opracováno a malovéno ručně
 • Barvy a lak na vodní bázi - odolné slinám a potu
 • Dobře se drží dětem - mají příjemný povrch a zaoblené hrany

 

Nemecká značka HOLZTIGER má dlouhou tradici a je synonymem kvality. Hračky jsou výráběny přímo v Německu z kvalitního javorového dřeva, které má jemnou strukturu a kresbu. K výrobě je z velké části použita ruční práce a hračky jsou i ručně malovány. Použité barvy i lak jsou na vodní bázi, odolné slinám a potu a samozřejmě ekologicky nezávadné. Takto vznikne kvalitní hračka s dlouhou životností, hodnotná a ekologická. A na závěr je na každý výrobek vypáleno logo firmy HOLZTIGER jako známka kvality. 

 

Figurky a zvířátka Holztiger najdete tady.

 

 

 

Březen 2022 - 300 nových dřevěných hraček - pozor chystá se zdražování

 

Ideální čas zakoupit nějakou dřevěnou hračku. Postupně bude docházet ke zdražování u všech značek díky celosvětové situaci na trhu (zdražení vztupních surovin a lodní dopravy). Proto pokud nad nákupem uvažujete, tak neváhejte. Naše nabídka je zase o něco větší - do nabídky pečlivě vybráno a zařazeno převážně 300 nových dřevěných hraček. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          
          

 

Říjen 2021 - Zařazeno 500 nových dřevěných hraček

 

Dřevěná hračka stále žije! Jsme rádi že se hračkám vyrobených ze dřeva celosvětově daří. Pokud preferujete kvalitu, tak máme opět vybráno a do nabídky zařazeno převážně 500 nových dřevěných hraček. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          
          

 

Listopad 2020 - Zařazeno 400 nových dřevěných hraček

 

Ano je to tak! Pečlivě jsme vybrali a zařadili do prodeje 400 nových dřevěných hraček. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          

 

Říjen 2019 - Nová značka dřevěných hraček Disney Derrson

 

Na Českém a Slovenském trhu najdete pod značkou Disney Derrson krásné dřevěné hračky v licenci společnosti © Disney. Hračky se vyznačují kvalitním zpracováním a jedinečným designem oblíbených postaviček jako je Mickey Mouse, Medvídek Pú, Prasátko, Tygřík, Kačer Donald, Minnie Mouse, Goofy apod. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba je šetrná k životní prostředí.

 

Vyrobeno v souladu FSC™ - Všechny dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC™, což zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti. FSC™ je vítaná novinka pro ekologicky smýšlející rodiče a děti, kterým není lhostejný osud jednoho z nejohroženějších ekosystémů naší planety. Výrobky s logem FSC™ zaručují podporu ochrany mizejících, ohrožených a devastovaných světových lesů. Splňují vysoké ekologické a sociální požadavky a důkladný systém kontroly jejich plnění poskytuje záruku, že výrobek pochází z šetrně obhospodařovaného lesa.

 

Celý sortiment dřevěných hraček Disney Derrson najdete zde.

 

          

 

Květen 2019 - Zařazeno 250 nových dřevěných hraček

 

Stále máme pro Vás něco nového ze světa dřevěných hraček. Téměř 250 těchto novinek najdete v naší nabídce. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          
          

 

Říjen 2018 - Zařazeno 300 nových dřevěných hraček

 

Před koncem roku všichni výrobci dřevěných hraček přicházejí s něčím novým. Téměř 300 těchto novinek najdete v naší nabídce. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          
          

 

Listopad 2017 - Nové kreativní sady Re-cycle-me

 

Nově lze u nás zakoupit kreativní výtvarné sady Re-cycle-me u kterých využijete i to, co by jste normálně vyhodili do odpadu. Kreativní sety Re-cycle-me, které motivují děti recyklovat odpad hravým a tvůrčím způsobem, získaly na veletrhu For Toys prestižní ocenění Grand Prix v kategorii hraček. Cenu uděluje odborná porota v čele s Ing. Jiřím Šťastným ze Sdružení pro hračku a hru.

 

          

 

Srpen 2017 - Přidáno dalších cca 100 nových, převážně dřevěných hraček

 

Opět se nám rozšíříla nabídka dřevěných hraček. Tentokrát převážně u značek Hape a Melissa and Dugh. Obě firmy vyrábějí kvalitní a hezké dřevěné hračky, které určitě doporučujeme. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

  

          
          
          

   

Rozšířili jsme nabídku o velmi pěkné samolepky americké značky Melissa and Dugh. Tyto samolepky jsou zaměřené na podporu důležité kreativity u dětí. A děti tyto samolepky milují. V nabídce jsou klasické samolepky, ale také samolepky které lze opakovaně používat a přemísťovat. Žhavou novinkou jsou samolepky deluxe, které jsou opakovaně použitelné a navíc hrubší (nafouklé) pro lepší manipulaci. 

 

          
           

 

Květen 2017 - Přidáno dalších cca 200 nových, převážně dřevěných hraček

 

Pečlivě výbráno cca 200 nových převážně dřevěných hraček. Jistě zaujmou novinky 3D mechanických modelů UGEARS. Novou značkou v naší nabídce jsou dřevěné hračky PlanToys. Jedná se o kvalitní a ekologické dřevěné hračky s hezkým designem. Nějaké novinky má česká značka Bino. Například batůžky a tašky s motivem Krtečka. Firma Schleich má novinky pro rok 2017 - nové koníky a super dinosaury opět v top kvalitě. Dále pak nějaké novinky značek Bigjigs, Legler a Woody. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

LIGHT STAX je nová značka originální LED světelné stavebnice, která svítí a která je Lego kompatibilní. Dále máme nově pro milovníky Star Wars oblíbenou hru Dobble ve Star Wars verzi.

 

Je tady jaro, tak nezapomeňte na zahradní houpačky, dřevěná pískoviště a věci na ven a zahradu.

 

          
          
          

 

Říjen 2016 - Přidáno dalších cca 300 nových, převážně dřevěných hraček

 

Naše nabídka je zase větší o cca 300 převážně dřevěných hraček. Určitě se koukněte na dřevěné hračky Hape. Vyznačují se vysokou kvalitou, kterou jistě oceníte. Novou firmou v naší nabídce je francouzská firma Vilac, která vyrábí dřevěné hračky již od roku 1911. Nabídku hraček Vilac i Hape budeme postupně rozšiřovat. Firma Schleich má opět, jak je u této firmy zvykem, nové koníky v top kvalitě. Dále pak novinky značek Bigjigs, Goki, Legler, Bino a Woody. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

          
          
          

  

Květen 2016 - Deskové, výukové a SMART společenské hry

 

Naše nabídka se rozrostla o několik oblíbených výukových her firmy Alexander. Stále populárnější jsou společenské deskové hry. Pokud vaše děti tráví mnoho času u počítače a chcete je zaujmout něčím jiným, tak deskovky jsou tím pravým. Zažijte spoustu zábavy společně s dětmi u moderní společenské deskové hry. Nově nabízíme výběr her od firmy Mindok a ABC Blackfire. Zvláště doporučujeme velmi žádané a odborníky oceňované SMART hlavolamové hry a nebo postřehové hry Dobble v několika provedeních.

 

          
          

  

Březen 2016 - Originální mechanické 3D modely Ugears

 

Společnost Ukrainian Gears LLC. byla založena v roce 2014 na Ukrajině. Firma má vlastní výrobu na předměstí Kyjeva. Firma je zaměřena na výrobu dřevěných 3D mechanických modelů, které svou jedinečností nemají ve světě konkurenci. Všechny modely si sama vymýšlí, projektuje a následně i vyrábí. Všechny stavebnicové modely firmy UGEARS lze sestavit bez pomocí lepidla a jsou plně funkční převážně díky mechanismu ozubených kol a gumičkovému pohonu. Při sestavování poznáte kouzlo funkční mechaniky a zažijete vzrušení, když se model, který pomocí vlastních rukou složíte, sám rozpohybuje. Firma při tvoření nového modelu myslí také na to, že model nebude jen pro zábavu, ale že také poslouží jako pěkná výzdoba interiérů. Posláním firmy je dát nezapomenutelný zážitek, kdy budete pracovat společně na věci, která je oblíbená u všech věkových kategorií. Spojuje tak srdce otců a děti.

 

Do naší nabídky jsme přidali prvních 9 modelů této značky. Všechny 3D mechanické modely UGEARS si jistě zaslouží vaší pozornost.

 

          

 

Říjen 2015 - Přidáno dalších cca 200 nových, převážně dřevěných hraček

 

Naše nabídka je opět větší o cca 200 převážně dřevěných hraček. Od kvalitní značky Hape máme krásné autíčka, které jsou vyrobeny v kombinaci dřeva a plastu. Taktéž od Hape máme novou generaci panenek do domečků, které si děti zamilují. Firma Bino přináší na český trh novou řadu edukačních - výukových puzzlí. Několik novinek od firmy Heimess, která vyrábí špičkové hračky pro nejmenší miminka. Německá firma Goki vyrábí také pěkné maňásky na ruky i na prsty. Firma Schleich má opět, jak je u této firmy zvykem, nové dinosaury v top kvalitě. Zavedli také sérii mini dinosaurů. Dále pak novinky značek Bigjigs, Goki, Legler, Maxim a Woody. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

          
          
            

 

Listopad 2014 - Přidáno dalších cca 150 nových, převážně dřevěných hraček

 

Náš sortiment stále rozšiřujeme. Opět tento měsíc je naše nabídka rozšířena o cca 150 nových převážně dřevěných hraček. Nové druhy oblíbené inteligentní plastelíny, nové hezké figurky koníků a dinosaurů značky Schleich, nové příslušenství k vláčkodráhám značky Maxim, nové barvy na obličej značky Snazaroo, nové špičkové kuličkové dráhy Trix Wonderworld. Dále pak novinky značek Bigjigs, Goki, Legler a Janod. Novinky vždy najdete v kategorii NOVINKY.

 

          
          
            

 

Říjen 2014 - Novinky Geomag - Magnetické stavebnice série Mechanics

 

Novinkou tohoto roku u firmy Geomag jsou magnetické stavebnice označené jako Geomag Kids Mechanics. Tato novinka využívá prvky klasických stavebnic Geomag v kombinaci s ozubenými koly ke stavbě modelů, na kterých si Vaše dítě vyzkouší fungování magnetismu neotřelou cestou, která ho navíc bude bavit.

 

          

 

Září 2014 - Přidáno cca 50 nových dřevěných hraček

 

Sortiment jsme rozšířili o nějaké novinky firem Bigjigs, Bino, Detoa, Goki, Legler, Snazaroo a Woody. Novinky postupně přidáváme a najdete je vždy v kategorii NOVINKY.

          
          

 

Srpen 2014 - Nový vzhled našeho eshopu

 

Díky Vašim ohlasům a připomínkám, jsme se inspirovali, a tak vznikl náš nový eshop. Náš starý eshop, který běžel již 5 let, měl mnoho nedostatků, které se nám snad všechny podařilo odstranit. Díky mnoha vylepšením, můžete nyní nakupovat intuitivněji a pohodlněji. 

 

  

                     

Nové funkce eshopu:

 

 1. VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO REGISTROVANÉ - U nás se věrnost vyplácí. Stačí se zaregistrovat a ihned získáte slevu 3% na první objednávku. Další objednávky se načítají a tak můžete dosáhnout až na slevu 15%. Registrace zde.
 2. HLÍDACÍ PES - Můžete si nechat hlídat změnu ceny či naskladnění zboží. Informace Vám přijde automaticky mailem.
 3. OBLÍBENÉ ZBOŽÍ A POROVNÁNÍ - Zboží můžete přehledně mezi sebou porovnávat a přidávat mezi své oblíbené.
 4. SNADNÝ VÝBĚR DOPRAVCE - Přidán nový způsob dopravy přes dopravce GEIS. Cena dobírky snížena na 109,- Kč. ČESKÁ POŠTA také stále zůstává. Snadný výběr výdejního místa přes ULOŽENKU.
 5. PŘIPRAVUJE - Dárky k objednávce.Platby platební kartou přímo na eshopu. Nárazové slevové akce pro naše FACEBOOKOVÉ fanoušky. Staňte se našim fanouškem na facebooku a akce Vám neuniknou.

 

Pokud jste měli slevový kupón s předchozího eshopu, tak je stále platný i v eshopu novém.

 

Pokud jste měli registraci ve starém eshopu, žel musíte provést novou registraci v novém eshopu.
Odměnou je Vám okamžitá 3% sleva na vše a napořád.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
 • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Ads