Chodítko dřevěné - Dětské multifunkční chodítko (Woody)

Dřevěné chodítko pro usnadnění nácviku chůze s mnoha aktivitami k podpoře motorického a psychologického vývoje dítěte. Kolečka jsou opatřena gumovým páskem, který zaručuje že nebudou kolečka prokluzovat, například na plovoucí podlaze apod.


Hračka je určena pro děti jako víceúčelová pomůcka:

  1. chodítko – rozvoj hrubé motoriky.
  2. xylofon – rozvoj jemné motoriky a smyslového vnímání.
  3. otočná zvířátka – rozvoj logiky a jemné motoriky. Dítě má za úkol přiřadit zvířátkům správná těla, hlavy i nohy.
  4. posouvací kolečko – rozvoj logiky a jemné motoriky.
  5. soustava otočných koleček – rozvoj jemné motoriky. Roztočním jednoho kolečka uvede dítě do pohybu celý systém koleček.
  6. počítadlo-rozvoj jemné motoriky, logiky a základních matematických představ
  7. vkládání tvarů – rozvoj logiky a jemné motoriky

 


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.