Chodítko dřevěné - Motorický set, Krtek (Bino)

Dřevěné dětské chodítko s Krtečkem pro usnadnění nácviku chůze s mnoha aplikacemi k podpoře psychomotorického vývoje dítěte: xylofon, jednoduchý labyrint s korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček, s otvory pro vkládání základních tvarů, labyrint s posuvnými obrázky - jednoduchými tvary na boku, úložný prostor s ochrannou síťkou, palička ke xylofonu.

 

Rozměry: 32 x 31 x 52 cm

 


Tato dřevěná hračka je určena pro děti jako víceúčelová pomůcka:

  1. chodítko – rozvoj hrubé motoriky.
  2. xylofon – rozvoj jemné motoriky a smyslového vnímání.
  3. otočná zvířátka – rozvoj jemné motoriky.
  4. posouvací jahůdky v labyrintu – rozvoj logiky a jemné motoriky.
  5. soustava otočných koleček – rozvoj jemné motoriky. Roztočním jednoho kolečka uvede dítě do pohybu celý systém koleček.
  6. vkládání tvarů – rozvoj logiky a jemné motoriky

 


O značce Bino

 

Firma Bino Europe k.s. je český výrobce a dodavatel převážně dřevěných hraček. Na trhu je od roku 1990 s obchodní značkou Bino. V roce 2001 převzala firma pod svá křídla německou značku Mertens zaměřující se také na dřevěné hračky. Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka pro dřevěné hračky. Produkci a sklady firma přesunula do České republiky, do Klatov. Momentálně jsou produkty Bino a Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA. Všechny hračky těchto značek mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.