GIGI Bloks - Kartonové kostky, Obrovské XXL, 100ks

Děti mohou díky této hračce postavit pevnosti, hrady, lodě, draky, cokoliv si jen představí a pak mohou být hrdí na své výtvory v nadživotní velikosti. GIGI Bloks kombinuje hraní, učení a fyzické aktivity. Děti mohou na bloky také kreslit a psát, hrát si ven na nekonečné příběhy z různých dob a předstírat kým by chtěli být. S Gigi bloks tvořivost a zábava nikdy nekončí.


Výrobce zvolil cestu nekomplikovat přírodní hračky předdefinovanými barvami, tvary nebo návody k vytvoření konkrétních staveb. Přivedl na svět jednoduchou hračku, která děti, ale i dospělé motivuje k tvoření, tvoření a zase dalšímu novému tvoření....

 

Rozměr XXL dvojité kostky: 20x10x10cm

 

 


O značce GIGI Bloks

Za značkou GIGI Bloks stojí mladá inovativní firma z Litvy. Zakladatelka firmy Ilona Viluma ve svého dětství, tak jako každé dítě, ráda stavěla ve svém pokojíčku nejrůznější domečky pomocí velkých dek a židlí. Jakmile se jí narodila dcera a ta takové domečky stavěla také, tak si uvědomila, jak jsou děti kreativní a jak jsou také omezeny možnostmi, které jim poskytuje židle a deka. Tak se zrodil nápad na velké stavební kostky GIGI Bloks. Děti tak mohou své kreativní myšlení plně rozvíjet a stavět stavby jaké si jen představí. Společnost smýšlí také ekologicky. Volba padla na kvalitní a velice pevný karton, který je vyráběn ze stromů, které pocházejí z udržitelných stromových plantáží. Dokonce i lepidlo použité v kartonové výrobě je organické a skládá se převážně z potravinového pšeničného škrobu.

 

Kostky se vyrábějí ve 2 velikostních provedeních - XL a XXL. 

 

Kostky XL jsou velké 60% z velikosti XXL. XXL dvojkostka má velikost 20x10x10cm. XL dvojkostka 13x6.5x6.5cm.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.