GIGI Bloks - Kartonové kostky, Velké XL, 30ks

Stavebnice Gigi bloks je vhodná pro všechny tvůrčí děti. Podporuje rozvoj osobnosti. Gigi Bloks je sada obřích stavebnicových bloků, založená na principu lego kostek. Kostky do sebe zapadnou a stavba drží. Zároveň ji lze snadno rozložit.


Děti mohou díky této hračce postavit pevnosti, hrady, lodě, draky, cokoliv si jen představí a pak mohou být hrdí na své výtvory v nadživotní velikosti. GIGI Bloks kombinuje hraní, učení a fyzické aktivity. Děti mohou na bloky také kreslit a psát, hrát si ven na nekonečné příběhy z různých dob a předstírat kým by chtěli být. S Gigi bloks tvořivost a zábava nikdy nekončí.


Výrobce zvolil cestu nekomplikovat přírodní hračky předdefinovanými barvami, tvary nebo návody k vytvoření konkrétních staveb. Přivedl na svět jednoduchou hračku, která děti, ale i dospělé motivuje k tvoření, tvoření a zase dalšímu novému tvoření....

 

Rozměr XL dvojité kostky: 13x6,5x6,5cm

 

 


O značce GIGI Bloks

Za značkou GIGI Bloks stojí mladá inovativní firma z Litvy. Zakladatelka firmy Ilona Viluma ve svého dětství, tak jako každé dítě, ráda stavěla ve svém pokojíčku nejrůznější domečky pomocí velkých dek a židlí. Jakmile se jí narodila dcera a ta takové domečky stavěla také, tak si uvědomila, jak jsou děti kreativní a jak jsou také omezeny možnostmi, které jim poskytuje židle a deka. Tak se zrodil nápad na velké stavební kostky GIGI Bloks. Děti tak mohou své kreativní myšlení plně rozvíjet a stavět stavby jaké si jen představí. Společnost smýšlí také ekologicky. Volba padla na kvalitní a velice pevný karton, který je vyráběn ze stromů, které pocházejí z udržitelných stromových plantáží. Dokonce i lepidlo použité v kartonové výrobě je organické a skládá se převážně z potravinového pšeničného škrobu.

 

Kostky se vyrábějí ve 2 velikostních provedeních - XL a XXL. 

 

Kostky XL jsou velké 60% z velikosti XXL. XXL dvojkostka má velikost 20x10x10cm. XL dvojkostka 13x6.5x6.5cm.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.