Hlavolam - Perplexus Epic, 3D bludiště

 

 

Perplexus je revoluční 3D labyrint (hlavolam) uzavřený v průhledné plastové kouli.

 

Obtížnost: 8 - těžká
Počet překážek: 125
Průměr koule: 21,5cm
Věk: 8+ 

 

Perplexus Epic je revoluční 3D bludištní hlavolam uzavřený v průhledné plastové kouli. Natáčením a otáčením koule až o 360 stupňů se hráči snaží manévrovat ocelovou kuličku spletitým labyrintem složeným z malých cestiček a zatáček. Oproti klasickým plochým deskovým bludištím, které jsou složeny z jedné cesty, Perplexus Epic obsahuje neuvěřitelné množství tras a na nich 125 kontrolních pozic, poskytující nezapomenutelý 3D zážitek. Hráči si na začátku vyberou trasu a potom za pomoci zemské přitažlivoti a vlastní šikovnosti musí naklánět otáčet a přetáčet průhlednou kouli aby dovedli kuličku až do konce. Do cesty jsou postaveny překážky různé obtížnosti, které musíte překonat. S hračkou Perplexus zažijete hodiny zábavy a legrace a naučíte se prostorovému myšlení.

 

Hlavolam Perplexus Epic obsahuje ocelovou kuličku o průměru 7.4mm a 125 kontrolních bodů - ocelová kulička při cestě z bodu 1 do bodu 125 urazí několik metrů.

 

 

 

 

Zde můžete kouknout na rozhovor s tvůrcem Perplexuse včetně ukázek všech tří druhů.

 

Hráči mohou závodit mezi sebou kdo je rychlejší. Kromě toho, že Perplexus je náramná zábava, je to také naučná hračka která může napomoci dětskému vývoji. Je to výborná hračka pro děti na procvičování motoriky, zručnosti a zlepšuje koordinaci ruka-oko. Ke svému provozu nepotřebuje žádné baterie.

 

Perplexus Epic pro svou větší náročnost je vhodný pro děti od 8 let, ale také dospělí a prarodiče si sním užijí hodně zábavy.

 

Řešení hlavolamu Perplexus je cestou sebe-objevování, trpělivosti, předvídavosti a koncentrace. Mnozí začínající hráči se nemohou od Perplexu odtrhnout a sami o něm vyprávějí ostatním.

 

Perplexus sbírá ocenění po celém světě a jeho obliba stále roste. Dodává se včetně praktického stojánku. Jedná se o originál. Dejte si pozor na napodobeniny, které nikdy nebudou dosahovat kvalit originálu.

 

 

 


Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.