Hlavolam - Perplexus Twist, 3D bludiště

 

Perplexus Twist je revoluční 3D labyrint (hlavolam) uzavřený v průhledné plastové kouli. S otočným systémem uvnitř.

 

Obtížnost: 7 - těžká
Počet překážek: 30
Průměr koule: 18cm
Věk: 6+

   

Hlavním úkolem je opět provést kuličku bludištěm, ale Twist přichází s další výzvou, a to nutností otáčet a přetáčet celé bludiště uvnitř hlavolamu kolem své osy. Perplexus Twist patří jistě k náročnějším hlavolamům z řady Perplexus i přesto, že oficiální věková kategorie je 6+ a překážek je "pouze" 30!

 

Čekají vás nové typy překážek, slepých uliček, útesů a pastí s názvy jako Štípač (Pincher) nebo Hadí jazyk (Snake tongue).

 

Perplexus Twist je revoluční 3D bludištní hlavolam uzavřený v průhledné plastové kouli. Natáčením otočného mechanismu uvnitř koule a otáčením celé koule až o 360 stupňů se hráči snaží manévrovat ocelovou kuličku spletitým labyrintem složeným z malých cestiček a zatáček. Oproti klasickým plochým deskovým bludištím, které jsou složeny z jedné cesty, Perplexus Twist obsahuje množství tras a překážek a na nich 30 kontrolních pozic, poskytující nezapomenutelý 3D zážitek. Pomoci zemské přitažlivoti a vlastní šikovnosti musí hráči naklánět, otáčet a přetáčet průhlednou kouli aby dovedli kuličku až do konce. Do cesty jsou postaveny překážky různé obtížnosti, které musíte překonat. S hračkou Perplexus zažijete hodiny zábavy a legrace a naučíte se prostorovému myšlení.

 

Hlavolam Perplexus Twist obsahuje ocelovou kuličku o průměru 7.4mm a 30 kontrolních bodů.

 

 

 

Hráči mohou závodit mezi sebou kdo je rychlejší. Kromě toho, že Perplexus je náramná zábava, je to také naučná hračka která může napomoci dětskému vývoji. Je to výborná hračka pro děti na procvičování motoriky, zručnosti a zlepšuje koordinaci ruka-oko. Ke svému provozu nepotřebuje žádné baterie.

 

Perplexus Twist pro svou větší náročnost je vhodný pro děti od 6 let, ale také dospělí a prarodiče si sním užijí hodně zábavy.

 

Řešení hlavolamu Perplexus je cestou sebe-objevování, trpělivosti, předvídavosti a koncentrace. Mnozí začínající hráči se nemohou od Perplexu odtrhnout a sami o něm vyprávějí ostatním.

 

Perplexus sbírá ocenění po celém světě a jeho obliba stále roste. Jedná se o originál. Dejte si pozor na napodobeniny, které nikdy nebudou dosahovat kvalit originálu.

 


Podobné zboží

Doporučujeme
Akce

Hlavolam - Rubik"s, Sada retro (Had + Kostka 3x3x3) originál

Hlavolam - Rubik"s, Sada retro (Had + Kostka 3x3x3) originál

skladem na našem skladě

dříve 499 Kčnyní 449 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.