Hrad dřevěný - Kufřík (Woody)

Dřevěný hrad, který lze rozevřít a tak získat snadný přístup do interiéru se schodišti. Přední dveře jsou padací. Úvnitř hradu jsou ještě jedny otvírací dveře. Pokud je hrad složen, získá tvar "kufříku" a dá se tak snadno přenášet. Pokud se hrad rozloží, získá dítě 69cm dlouhé hradní opevnění. Nezbývá, než aby se dítě ponořilo do svých fantazií, kde jako udatný rytíř zachraňuje princeznu nebo vede lítý boj s drakem.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.