Kostky obrázkové 8ks - Puzzle kostka (Voila)

Kubus - obrázkové kostky. Větší kostky určené pro děti již od 2 let. Lze složit 8 různých obrázců. Kostka je velká 4cm, tudíž se s ní dítěti lépe manipuluje. Dítě může z kostek skládat věž a nebo cvičit svou představivost a logické myšlení při skládání obrázců.

 

Náročnější varianta vyžaduje uspořádat všech 8 bloků do 1 veliké kostky každou stranu (jak vnitřní tak vnější z 12 vzorů se stejným grafickým a barevným vzorem najednou. Každý vzor je vytvořen ze 4 kostek a může vytvářet až 33 kombinací vzorů. Tato hračka rozvíjí logické řešení a myšlení.

 

Vyrobeno z kvalitního dřeva. Obrázek není na kostkách nalepen, ale je na kostkách přímo namalován. Nehrozí tak žádné odlepování obrázků apod.

 

Počet kostek: 8ks (2x2x2)
Rozměr: 8x8x8cm
Hrana kostky: 4cm


O značce Voila

Pod značkou Voila najdete krásné dřevěné hračky z masivu. Firma Voila vznikla v roce 1981 a svou továrnu má v Thajsku. Jedná se o nápadité vzdělávací hračky s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Vyznačují se především kvalitou, zpracováním, originalitou a přirozenou krásou. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba nezatěžuje nijak životní prostředí. Hračky Voila jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné. Dřevěné hračky Voila jsou v současnosti prodávány ve více než 30 zemích světa. Samozřejmostí je certifikát dle evropské normy EN71.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.