Krájení - Pečení sušenek, dřevěná sada (M&D)

Oblíbená dřevěná hračka. Dřevěná sada na pečení sušenek pro kluky i holčičky. Hračka je vybavená suchými zipy, které umožňují skládat znovu a znovu "nakrájené" sušenky na sebe. Najprve dítě  "sušenkové těsto" nakrájí nožem. Poté je suchým zipem připevní na tác a může je dát "péct". Po upečení je ozdobí polevou opět přichycenou na suchý zip. Poté je možné sušenky servírovat pomocí obracečky. Ideální hračka pro rozvoj motoriky a kreativního myšlení.

 

Obsahuje 12 dřevěných rozřezaných sušenek, 12 dřevěných ozdob na sušenky. Dále je v sadě dřevěný nůž a obracečka, chňapka a dóza na sušenky. 

 

Není určeno na skutečné vaření, smažení a pečení. Tento výrobek je pouze hračka! Nemýt v myčce.

 


O značce Melissa & Doug

Firma Melissa & Doug je významný americký výrobce hraček pro děti s originálním designem s více než dvacetiletou tradicí. Jejich široká nabídka sahá od úžasných dřevěných hraček, puzzlí, přes panenky, plyš, ozvučené hračky až po vzdělávací aktivity. Nebo jak sami o sobě říkají: "Melissa & Doug má pro každého něco. Již přes 2000 jedinečných, vzrušujících a inovativních výrobků pro děti každého věku!" Všechny hračky jsou důkladně testovány a splňují nejpřísnější normy. Speciální důraz při testování je kladen na nátěrové hmoty. Je zaručeno, že neobsahují nebezpečné těžké kovy a ftaláty. Od prvního dne kdy firma začala, jsou hračky opatřeny podpisem zakladatelů, Melissa & Doug. Firma tak dává najevo, že kvalitu hraček berou vážně. Můžete tak důvěřovat produktům Melissa and Doug, které si přinášíte do Vašeho domova.

Podobné zboží

Podle výrobce

Informace pro Vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace  

V pořádku