Kreativní sada - Kufřík pro tvořívé dny, 1500 dílků (Woody)

Kufřík plný všeho potřebného pro malé šikovné a tvůrčí děti, které si s radostí vytvoří originální dárky nebo doplňky ve svém pokoji. Je zde nepřeberné množství výtvarného materiálu pro vaše tvoření celkem 1500 kusů umístěné v jednom kartonovém kufříku. Kreativní zábava pro deštivé a zimní dny. Tato velká sada je vhodná do kroužků, škol, školek a různých jiných akcí kde se cvičí hravým způsobem manuální zručnost.

 

Součásti je:

400 ks stříhaných přízových bambulek
100 ks barevných dřívek
250 písmen a čísel z pěnové gumové hmoty
200 ks různobarevných pírek
150 ks zvířátek z pěnové gumové hmoty
150 ks pohyblivých oček různých velikost
80 ks tvarů z pěnové gumové hmoty
50 ks navlékacích gumových tvarů
50 ks různobarevných chlupatých drátků
40 ks barevných A4 papírů
30 ks polystyrénových koulí


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.