Kreativní sada - Sádrování, Magnetky dinosauři, 6ks (Legler)

Vytvořte si vlastní sádrové magnetky s motivem dinosaurů. Děti nadobudou zcela nové zkušenosti! Nastříhejte obsažené magnetické fólie, vložte do 6ti různých forem dinosaurů – a jde se na to! Promíchejte sádrový prášek (200 g) s vodou, nalijte do forem, hmotu vyrovnejte za pomocí plastového nože a pak to nejtěžší – čekejte! Nakonec je barevně dotvořte. Vytvoříte si  tak originální magnetky, které budou držet obrázky a poznámky na magnetických površích!

 

Sada obsahuje vše potřebné k vytvoření 6ks magnetek o rozměrech cca 8x4x1,5cm. Neobsahuje pastelky ani fixy.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.