Kreslení - Skupinové společné malování (Legler)

Může jeden obrázek malovat jednou tužkou 6 dětí najednou? S touto vynikající pomůckou ano. Jedná se držák (průměr 12cm) na jakoukoliv psací potřebu (například fix či tužku), který je opatřen šesti 26cm dlouhými tyčkami. Díky těmto tyčkám, mohou děti v kruhu vést fix společně. Děti se tak učí trpělivosti, komunikaci a spolupráci s ostatními. Děti také zlepšují své motorické schopnosti. Ideální motorická pomůcka pro mateřské školky, školy apod.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.