Kuchyň - Červené kuchyňské nádobí s chňapkou, 13 dílů (Woody)

Sada kuchyňského nádobí a náčiní pro holčičky ke hře na hospodyňku. Tato sada obsahuje 2 hrnce a 2 poklice, pánev, misku, chňapku a 6ks dalších kuchyňských náčiní.

 

Celkem obsahuje 13 kusů.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podobné zboží

Krájení - Pizza na prkénku (Bino)

Krájení - Pizza na prkénku (Bino)

skladem dodání do 24h

365 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x