Kuličková dráha - Speedy (Woody)

Jedinečná kuličková dráha, díky které získáte 4 hry v jedné stavebnici. Tato hra nabízí obrovské množství variant. Nejdůležitější však je, aby byly jednotlivé díly sestaveny tak, aby se kulička bez problémů dokutálela do svého cíle.

 

1. Dřevěná kuličková dráha může být poskládána do klasické několikapatrové kaskádové dráhy. Děti se učí formou hry konstruovat své první vlastní stavby - bludiště.

 

2. Nebo dráhu poskládáte na desce do plochy. Dřevěný rám má pohyblivé stojny pro nastavení různého úhlu zešikmení při stavbě kuličkové dráhy v ploše.

 

3. Poskládejte dráhu na desce do plochy a vezměte celou plochu do ruky. Naklápěním můžete honit kuličku, nebo kuličky, po ploše tam a zpět. Získáte tak jedinečný naklápěcí labyrint, díky němuž se děti učí fyzice a koordinaci oko - ruka.

 

4. Na spodní straně destiček je vždy vyobrazena cesta, proto můžete na desce vytvořit labyrint nejrůznějších cest. Díky autíčku a hrací kostce, si můžete vymyslet jednoduchou společenskou hru.

 

Tento set obsahuje: 36 dřevěných dílků, 4 barevné kuličky, 1 autíčko, hrací kostku a dřevěný rám se stojánkem.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.