Kuličková dráha TRIX - Safari (Wonderworld)

Kuličková dráha WONDERWORLD Safari je jedna ze sad série kuličkových drah TRIX® od firmy Wonderworld se kterou si děti užijí spoustu zábavy. Tato sada je jedinečná tím, že obsahuje prvky ve vzhledu safari zvířátek. Obsahuje speciální prvky jako stromový tobogán, sloní houpačku, skluzavku, krokodýlí schody a žirafí kladivo s domino efektem.

 

Tato kuličková dráha získala ocenění "Best in Play" na veletrhu International Toy Fair New York 2014.

 

Jistě oceníte variabilitu, stabilitu dráhy, nápaditost a to díky propracovanému konceptu celé série kuličkových drah TRIX. Díky tomu se jedná o velmi hodnotnou hračku. Všechny kuličkové dráhy ze série TRIX jsou navzájem kombinovatelné, což přináší této hře další rozměr. Podporuje tak dětskou fantazii a představivost při vymýšlení nových drah a překážek.

 

Základními stavebními prvky jsou "cihly", které jsou vyrobeny ekologicky v kombinaci recyklovaného plastu a dřevěných pilin. Vlastní dráha pak z masivního kaučukového dřeva. Chytrý způsob spojování s trny dodává celé stavbě vynikající stabilitu.

 

Hračka je certifikovaná dle EN71, barvená nezávadnými, vodou ředitelnými barvami. Určeno pro děti od 3 let.

 

Rozměr sestavené dráhy na obrázku je 58x32x31cm.

 

 

 

Video níže ukazuje vzájemně zkombinované jednotlivé sety kuličkových dráh TRIX.

 


O značce Wonderworld

Pod značkou Wonderworld najdete krásné, ekologické a nápadité dřevěné hračky. Firma Wonderworld vznikla v roce 1985 a svou továrnu má v Thajsku. V současnosti vyrábí jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti. Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního kaučukového dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a kvalitu. Značka Wonderworld se pravidelně umisťuje v mnoha hračkářských soutěžích a je držitelem četných ocenění v zemích z celého světa. Samozřejmostí u každé hračky je bezpečnost a nezávadnost jak barev, tak i použitých materiálů. Vše doloženo certifikáty. Firma Wonderworld je silným zastáncem ochrany životního prostředí. Některých svých hraček začíná barvit barvivem, které je použito z rostlin a zeleniny. Dřevo je používáno z kaučukovníku, který po 25ti letech již neprodukuje kaučuk. Za každý použitý strom na výrobu hraček je vždy vysázen strom nový.  Nedochází tedy k odlesňování.

Podobné zboží

Výprodej
Akce

Kuličková dráha TRIX - Kulička na dráze (Wonderworld)

Kuličková dráha TRIX - Kulička na dráze (Wonderworld)

skladem dodání do 24h

dříve 439 Kčnyní 359 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás

Provozovatel webu Modroočko.cz - Balus Vlastimil, IČ: 69221472, se sídlem Petruškova 2763/14, 70030 Ostrava, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím