Light Stax Hybrid - Snapping Crocodile

Stavebnici Light Stax Hybrid tvoří svítících kostky, které využívají moderní LED technologii a klasické kostky které nesvítí. Pomocí patentovaného systému se každá svítící kostka magicky rozsvítí, jakmile se připojí k základové desce. Nepotřebujete žádné speciální konektory nebo kabely. Stačí pouze základovou desku, která obsahuje speciální LiPo baterii, nabít a může začít kreativní hra se světlem.

 

Tato stavebnice také obsahuje modul se zvukem a senzorem pohybu. Při pohybu se sestavený model rozsvítí a začne vydávat zvuk.

 

LEGO kompatibilní - Máte doma již stavebnici LEGO nebo nějakou s Legem kompatibilní? Stavebnice Light Stax vám k ní přidá zcela nový rozměr. Děti si to zamilují. Kostky Light Stax jsou kompatibilní s klasickými kostkami typu LEGO a podobnými stavebnicemi na trhu.

 

Chňapajícího krokodýla "Snapping Crocodile" složíte z celkem 71 klasických kostek a 7 svíticích kostek. 

 

Sada obsahuje:

 

71 různých nesvítících kostek modul se zvukem 2x4
7 různých svítících kostek  vibrační senzor s napájecí základnou 4x4, který reaguje na pohyb - nabíjí se přes mikro USB s výdrží až 50 hodin

  

Jak stavebnice Light Stax funguje můžete zhlédnout na vloženém videu.

 

 

 


O značce Light Stax

LIGHT STAX je značka originální světelné stavebnice, která využívá LED technologii a za kterou stojí tým z Taiwanu, Nizozemska a Německa. Nápad sestrojit svítící stavebnici, která by byla kompatibilní s Lego stavebnicí vzešla roku 2010. První prototyp stavebnice byl ukázán na světovém veletrhu hraček v Norimberku v roce 2012.

 

Projekt na podporu výroby stavebnice byl financován přes komunitní servery Kickstarter a Indiegogo. Podpořilo ho velké množství lidí a tak v roce 2014 na trh přišla nejprve stavebnice typu DUPLO (Light Stax Junior) a v roce 2016 stavebnice typu LEGO (Light Stax Classic). Stavebnice už získala několik prestižních světových ocenění.

 

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.