Magformers - Chodící robot, 45 ks

Magformers Chodící Robot obsahuje celkem 45 dílků je to morfující robot, který svítí a sám chodí. Magformers je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit robota v různých tvarových obměnách, dále ještě i klasické stavby domečků i různých předmětů.

 

Tento dvourychlostní chodící robot se nejlépe pohybuje po neklouzavém materiálu (ubrus, koberec). Na hrudní části robota je vzadu i vpředu posuvný přepínač - jedním se vypíná pohyb nožiček a druhým se přepíná rychlost. Napájecí jednotka s modře svítícíma očima vyžaduje 3 mikrotužkové baterie (nejsou součástí balení). Tělo se skládá nasunutím rotorových nástavců do sebe. Úhel natočení horní a spodní části těla se dá měnit stejně tak jako natočení rukou. Nohy jdou stále stejným směrem, robot umí i couvat a to tak, že směr chůze se změní otočením hlavičky a rukou do opačného směru. Robot je společník do každého dětkého pokoje.

 

Použití základní stavebních dílků Magformers není věkově nijak omezeno. Speciální tematické sestavy (XL Crusery, Carnival, Transformer set a boxy s figurkami a kolečky) jsou doporučeny od věku 3 let. S Magformers si nejčastěji hrají děti ve věku 2-12 let, ale na své si rozhodně přijdou i děti mladší nebo starší, popř. dospělí. Menším postačí menší skládání obrázků v ploše na podložce nebo stavění jednoduchých kostiček, domečků či jen abstraktních shluků.


Součásti balení:

 

11x                čtverec
8x                  obdélníček
6x                  půlkruh
4x                  trojúhelník
4x                  lichobežník
2x                  půlválec
2x                  magnetická anténka
2x                  robotická ramena s rotorem (ruce robota)
2x                  pravoúhlý trojúhelník
1x                  čtvercový panel
1x                  spodní část robota s nohama
1x                  střední část robota (s motorkem a převody)
1x                  napájecí jednotka s diodami (hlava s očima)

 

 


O značce Magformers

 

 

 

 

  • MAGFORMERS je originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

 

  • MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. 

 

  • MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“. 

 

  • MAGFORMERS je zcela bezpečný. Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.

 

MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

 

Velmi oblíbeným trikem je i tzv. „MAGFORMERS kouzlo“, při kterém lze vhodně sestavenou plošnou síť určitého tělesa přetvořit v 3D model během pár vteřin pouhým vyzdvižením celé struktury do prostoru. Příslušné strany se samy "kouzelně" pospojují svými magnetky a efektní stavba se před vámi zjeví během pár vteřin.

 

Kromě základních sestav jsou dodávány i velmi populární speciální sady obsahující magnetické podvozky s kolečky, které vykouzlí z jakékoliv konstrukce naprosto funkční autíčko, které lze navíc donekonečna upravovat a přetvářet. Vyrábí se i sady které mohou svítit a dokonce sady s kolečky na dálkové ovládání.

 

MAGFORMERS je chytrou a chytlavou hrou pro děti stejně tak jako pro dospělé.

 

MAGFORMERS bude opět důvodem, proč vás hraní s vlastními dětmi nebude rozhodně nudit.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.