Magnetická tabule - Plánovací kalendář činností (M&D)

Dřevěná magnetická tabule pomáhá dětem v plnění denních ukonů a motivuje je k dobrému chování. Zde se dítě učí používat týdenní kalendář, kde si ručně nastavuje úkoly na splnění. Poté se příslušný úkon ohodnotí ikonkou podle toho, jak se úkol podařilo dobře splnit. Vše v anglickém jazyce (vše lze dobře pochopit i z obrázků). Tabuli je možné zavěsit na šňůru. Součástí je 133 magnetků včetně 4 prázdných na které lze nakreslit, napsat či nalepit vlastní úkol. Vhodné i pro výuku angličtiny do škol a školek.

 

Rozměr: 63x40x3,5cm. Na videu je předchozí verze této oblíbené tabule. Nyní je již tabule vylepšená (více magnetků s úkoly apod.).

 

 


O značce Melissa & Doug

Firma Melissa & Doug je významný americký výrobce hraček pro děti s originálním designem s více než dvacetiletou tradicí. Jejich široká nabídka sahá od úžasných dřevěných hraček, puzzlí, přes panenky, plyš, ozvučené hračky až po vzdělávací aktivity. Nebo jak sami o sobě říkají: "Melissa & Doug má pro každého něco. Již přes 2000 jedinečných, vzrušujících a inovativních výrobků pro děti každého věku!" Všechny hračky jsou důkladně testovány a splňují nejpřísnější normy. Speciální důraz při testování je kladen na nátěrové hmoty. Je zaručeno, že neobsahují nebezpečné těžké kovy a ftaláty. Od prvního dne kdy firma začala, jsou hračky opatřeny podpisem zakladatelů, Melissa & Doug. Firma tak dává najevo, že kvalitu hraček berou vážně. Můžete tak důvěřovat produktům Melissa and Doug, které si přinášíte do Vašeho domova.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.