Mega Bloks - Dračí edice, Rapid Fire Dragon Fighter

Dračí edice Dragon Fighter Megabloks

 

Hawk je stíhačka střední třídy, vyzbrojená dvojitými laserovými děly určenými především k přímým vzdušným soubojům a k pozemní podpoře pěchoty. Bladewing je vybaven plasmovým dělem a černě zabarveným jádrem. Hawk je osazen kapitánem Decimusem, třemi laserovými děly, energetickými štíty a turbo motorem.

 

Obsahuje stavebnici stíhačky a draka Predavora. Hawk je vybaven podvozkem umožňujícím skutečné letecké akce. Drak je vyzbrojen plasmovým dělem a černým jádrem moci. Obsahuje figurku kapitána Decimuse, energetické štíty a trojitý těžký laser blaster.

 

Vstup do vesmíru, kde spolu bojují člověk s netvorem o konečné přežití. Na planetě osamocené v čase a prostoru vojáci Aliance válčí s Predavory, rasou krvežíznivých dračích vetřelců. Bladewing je z rasy Nesmrtelných Predavorů a je generálem Predavorské armády. Jeho nesmiřitelné odhodlání ničit, jej svedlo v boji jeden na jednoho s Allience Hawk, stíhačkou vojáků aliance.

 

Z lodi lze vyjmout zbraň se zvukovými efekty a použít jí samostatně.

 


O značce Mega Bloks

Značka MEGA Bloks patří do portfolia značek firmy MEGA Brands Inc. což je důvěryhodný globální lídr v designu, výrobě a distribuci stavebnic a dalších hraček pro děti. Hračky pod touto značkou se vyznačují inovací, vzdělávací hodnotou a kvalitou. MEGA Bloks je synonymem pro kvalitní, odolný a cenově dostupný stavebnicový systém pro děti všech věkových kategorií. Společnost má sídlo v Severní Americe a prodejní síť ve více jak 100 zemích po celém světě. Nyní již i v České republice.

 

Stavebnice MEGA Bloks jsou nadčasové hračky, které jsou zábavné jak pro dívky tak i chlapce. Stavebnice MEGA Bloks pro nejmenší děti jsou navrženy speciálně pro malé ruce tak, aby se s dílky stavebnice snadno manipulovalo. Speciální textury a další zajímavé detaily, pomáhají dětem s jistotou postavit světy tak velké jako je jejich představivost. Pro starší děti a sběratele nabízí MEGA Bloks více pokročilé sady tématických stavebnic, které podporují vyprávění a hraní rolí.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.