Mega Bloks - Dračí edice, Ultimate Action Dragon Destroyer

Dračí edice, Ultimate Action Dragon Destroyer

 

Když vojáci Predavoru Deadeye a Bloodclaw zaútočí, musí Aliance odpovědět jejich nejsilnější zbraní, která jediná má proti nim šanci. Ultimate Action Dragon Destroyer je největší útočné plavidlo ve flotile Aliance. Loď je vybavena více jádry moci a umožňuje skutečně masivní použití síly. Dragon Destroyer je all-in-one, obrovský bitevník a zároveň loď přepravující vojáky. Je to jediná loď, která dokáže spolehlivě poslat síly Predavoru zpět na ústup do hlubokého vesmíru.

 

Součástí balení je loď Ultimate Action Dragon Destroyer, dva vojáci Predavoru Deadeye a Bloodclaw a vojenskou jednotku sestávající z generála Maxima Augusta a vojáků Aquila a Pontia. Dvojitý přistávací podvozek lze změnit na dvojitý úchop a zajistit tak skutečně kvalitní ovládání pro opravdové letové a bojové akce. Loď vydává bojové a letové zvuky. Část lodi lze používat samostatně jako zbraň na draky Predavoru. Děla bitevníku skutečně střílejí! Dokáže tento masivní bitevník skutečně porazit vojáky Predavoru tak snadno?

 


O značce Mega Bloks

Značka MEGA Bloks patří do portfolia značek firmy MEGA Brands Inc. což je důvěryhodný globální lídr v designu, výrobě a distribuci stavebnic a dalších hraček pro děti. Hračky pod touto značkou se vyznačují inovací, vzdělávací hodnotou a kvalitou. MEGA Bloks je synonymem pro kvalitní, odolný a cenově dostupný stavebnicový systém pro děti všech věkových kategorií. Společnost má sídlo v Severní Americe a prodejní síť ve více jak 100 zemích po celém světě. Nyní již i v České republice.

 

Stavebnice MEGA Bloks jsou nadčasové hračky, které jsou zábavné jak pro dívky tak i chlapce. Stavebnice MEGA Bloks pro nejmenší děti jsou navrženy speciálně pro malé ruce tak, aby se s dílky stavebnice snadno manipulovalo. Speciální textury a další zajímavé detaily, pomáhají dětem s jistotou postavit světy tak velké jako je jejich představivost. Pro starší děti a sběratele nabízí MEGA Bloks více pokročilé sady tématických stavebnic, které podporují vyprávění a hraní rolí.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.