Megaslizoun - Třpytky do slizu, Sada 3 růžových prášků
Třpytky pro výrobu slizu od Megaslizouna - sada 3 růžových prášků.
| Kód | BUB026 |
| Výrobce | Megamánie |
| Věk | 3+ |
Do vyrobeného slizu přidávejte po částech, podle požadované intenzity. 3 dokonalé výrazné barvičky pro obarvení vašeho slizouna. Bez mikroplastů.
- fialová
- bordó
- růžová
V naší nabídce najdete celou řadu třpytek v těch nejkrásnějších barvách. Třpytky můžete použít na vyzdobení vyrobeného slizu podle aktuální nálady. Na co dalšího je můžete použít? Fantazii se meze nekladou a třpytivých věcí není nikdy dost! Zkrášli s nimi větvičky, peříčka, květiny, nebo ozdob svoje výtvory z lepidla a papíru.
Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení. Obsahuje malé části. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Není určeno ke konzumaci. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby! Obal není hračka.
O značce Megamánie
MEGAmánie je česká firma, která se specializuje na kreativní zábavu pro děti i dospělé. Za značkou stojí Petra a Matěj – nerozlučná dvojice přátel, která proměnila koníček v originální podnikání. Jejich cesta začala u fascinace bublinami, kterou přetavili do show, vlastních produktů a světových rekordů. V roce 2011 uvedli na trh Megabublinu – první český prostředek pro tvorbu obřích bublin. Později přišel také projekt Megaslizoun, který nabízí bezpečné a zdravotně nezávadné materiály pro výrobu slizu, ideální i pro citlivé děti. Megamanie spojuje hravost, vědu a umění. Jejich cílem je bavit, vzdělávat a podporovat kreativitu dětí i dospělých. Zakládají si na kvalitě, bezpečnosti a osobním přístupu. Jejich originální nápady i know-how si našly fanoušky nejen v Česku, ale i v zahraničí.
Adresa výrobce: Lowlands international s.r.o., Italská 771, 289 24 Milovice, obchod@megamanie.cz
Podobné zboží





































































































