Motorická hra - Bludiště dvojstranné Vesmír (Legler)

Vynikající hra pro procvičení precizní motoriky a souhry rukou. Další verze oblíbené motorické hry! Než dorazí do cíle, musí hráči při tomto letu do vesmíru zdolat 2 stezky na obou stranách hrací tabule! Lze hrát na 2 stranách. Zavěšeným okem je třeba posunovat pomocí dvou provázků od startu k cíli tak, aby kulička, která je umístěna v oku, nepropadla žádným otvorem na desce.

 

Hru mohou hrát společně i dvě děti, kdy každý tahá za jeden provázek. Učí se tak spolupráci.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.