Motorická hra - Dřevěná ovocná věž (Legler)

Společenská a dovednostní hra pro ty co se rádi učí nové věci hrou. Děti hodí kostkou a podle toho, jaké ovoce na kostce padne, to položí na příslušné políčko podkladové desky (pokud už tam je, tak se hází znova) a tak se pokračuje, až bude postavená celá věž. Ale pozor, ať Vám přitom nespadne! 

 

Součástí hry je 6 podkladových desek s vyobrazením ovoce (9x9cm), 24 kostek s vyobrazením ovoce (3,5 x3,5x2cm), kostku s vyobrazením ovoce.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.