Motorická hra - Náklad na zebře (Legler)

Dřevěná zábavná dovednostní hra. Hra obsahuje zebru a 40 větších barevných dřívek velikosti 9x1x1cm. Zdokonaluje u dětí jemnou motoriku a soustředěnost.


Hra č.1: Dřívka se rozdělí mezi hráče, aby měli všichni stejně. Hráči se střídají v pokládání dřívek na postavičku zebry. Komu dřívka spadnou, tak si je všechny musí vzít. Kdo se jako první zbaví všech svých dřívek vyhrává.


Hra č.2: Hráči se postupně střídají v pokládání dřívek na zebru. Komu stavba spadne jako prvnímu, tak prohrává a je ze hry vyřazen. Vyhrává ten kdo zůstane ve hře jako poslední.


Rozměr zebry je 8x8,5x2cm. Rozměr jedné tyčky je 9x1x1cm.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.