Motorická hra - Naklápěcí labyrint vyměnitelný (Woody)

Cílem hry je pomocí dvou otáčecích koleček, naklápět rovinu tak, aby se kulička dostala od začátku na konec, aniž by propadla dírou. Díky čtyřem vyměnitelným tratím si užijete spoustu legrace a čekají vás velké výzvy, protože jednotlivé desky se mezi sebou velmi liší obtížností i stylem, kterým k nim musíte přistupovat. Desky jsou tematicky laděné, takže se zde setkáte se závody formulí, golfem, kroketem, ale také s klasickou očíslovanou dráhou. Zajímavostí je, že třeba golfová deska se skládá opravdu z osmnácti jamek, které máte za úkol postupně projít. Nejsou tedy spojeny jednou trasou, ale sestávají se z úseků, které mají předem dokonce dané i par, tedy počet pokusů, který určuje obtížnost jamky.

 

Vhodné pro děti od 5 let. Rozměr: 28×23,5×6,5cm.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.