Mozaika - Válečky na desce (Legler)

Dřevěná válečková mozaika s 300 barevnými válečky a deskou, která má 500 přihrádek. Díky různobarevným dřevěným válečkům může dítě vytvořit nejrůznější obrázky. Deska poskytuje dostatek prostoru pro vytvoření nejrůznějších obrazců podle své vlastní fantazie a nebo přeskakovací hry. Každá přihrádka má také své souřadnice, které jsou na bocích desky vyznačeny - například H1, B3 apod. Tip: Napiště pomocí souřadnic dítěti kódovanou zprávu.

 

Válečky jsou vyrobeny ze dřeva. Obsahuje 6 barev po 50 kusech (vždy 35 plných válečků a 15 půlených)- celkem tedy 300ks. 


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.