Pexeso - Masiv, Mix obrázků, 40ks (Voila)

Set 20 párů barevných obrázků na masivních dřevěných destičkách je oblíbená hra od nejmenších po nejstarší. Je možné hrát tři různé hry. Hledání stejného páru, hledání stejné kategorie (zvířata, doprava, věci kolem nás) a vyprávění příběhů (děti se na základě 3 vybraných obrázků snaží vymyslet a převyprávět příběh). Součástí balení je látkový sáček.

 

Díky masivnosti pexesa se dají destičky použít také pro skládání na sebe jako kostky.


O značce Voila

Pod značkou Voila najdete krásné dřevěné hračky z masivu. Firma Voila vznikla v roce 1981 a svou továrnu má v Thajsku. Jedná se o nápadité vzdělávací hračky s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Vyznačují se především kvalitou, zpracováním, originalitou a přirozenou krásou. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba nezatěžuje nijak životní prostředí. Hračky Voila jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné. Dřevěné hračky Voila jsou v současnosti prodávány ve více než 30 zemích světa. Samozřejmostí je certifikát dle evropské normy EN71.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x