Pirát - Korková bambitka (Legler)

Co by to bylo za malého piráta bez bambitky. Bambitka je celodřevěná. Uvnitř je píst, který se stlačuje a natahuje červenou rukojetí. Stlačením se tlakem vystřelí korková zátka, která vydá známý zvuk vystřeleného špuntu. Korková zátka je k pístu připevněna provázkem, tudíž nemůže dojít ke ztrátě špuntu. Pokud píst po vystřelení opět natáhneme, tak se díky provázku špunt sám zasune do hlavně bambitky. Takto lze střílet nepřetržitě za sebou, pouze natahováním a stlačováním pístu.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.