Pískování obrázků - Sada pro skupinu, 30xA5

Tato velká sada pískování, je určena pro skupiny dětí, jako jedinečná zábava pro zvláštní příležitosti například dětské párty, workshopy a podobné akce. Pískování obrázků je velmi kreativní a zábavná aktivita. Rozvíjí zručnost dětí a hraje důležitou roli při vývoji jejich fantazie.

 

Základní šablona pro malování pískem se skládá ze 2 vrstev. Horní vrstvu tvoří připravená nastříhaná skica.
Před samotnou tvorbou je potřeba odstranit ochrannou fólii ze zvoleného místa, poté nasypat písek určité barvy na lepivé místo, čímž dosáhneme toho, že se písek uchytí pouze v této zvolené zóně. Přebytečný písek jednoduše vysypeme zpátky do zásobníku. Tento postup se neustále opakuje, dokud není obrázek zcela dokončen. Děti si užívají pískování obrázků! Zároveň je podněcován růst jejich zdravého sebevědomí, protože výsledný obrázek je vlastnoručním výtvorem dítěte. Písek pravděpodobně zbyde i na další využití, stačí si dokoupit další obrázky.

 

Balení obsahuje : 6 nádob na písek, 6 x 1 kg písku, 30 obrázků A5, 30 sáčků, 30 párátek, 6 lžic.

 

 


Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.