Pixio - 800 (800 kostiček)

    Magnetická stavebnice PIXIO 800

 

Velká sada magnetické stavebnice Pixio. S touto sadou pro milovníky Pixio zažijete opravdu spoustu zábavy. Výtvorů které můžete s touto sadou sestavit je opravdu hodně. Stavebnice obsahuje plnou paletu všech 16ti barev.

 

  • Stáhněte si bezplatnou aplikaci (iOS a Android), zadejte kód z krabice a prozkoumejte stovky interaktivních 3D návrhů
  • Podporuje jemné motorické dovednosti, prostorové uvažování, kreativitu, plánování, řešení problémů
  • Chytrý design a magnetismus vytvářejí nekonečné konstrukční možnosti!
  • Bez omezení jak stavět - Nechte svou fantazii běžet naplno
  • Plně kompatibilní se všemi ostatními sadami PIXIO
  • Drží i na kovových plochách - lednice, magnetická tabule apod.

 

Počet kostiček: 800 (8 x 8 x 8 mm) - 16 barev (paleta všech barev)


50

50


50


50

50

50

50

50

50

50

50 

50 

50 

50

50 

50 

 

 


O značce Pixio


MAGNETICKÁ STAVEBNICE PIXIO je dokonalá zábava pro chlapce i děvčata. Milovníci Minecraftu si stavebnici doslova zamilují! Děti mají stavebnice rády, ale tahle magnetická stavebnice jim nedá spát. A vlastně ani rodičům, protože nabízí nepřeberně zábavy a možností pro malé i velké. PIXIO je konstrukční stavebnice založená na jednoduchém principu magnetismu malých krychliček, ze kterých lze vytvořit vše, na co vám bude stačit fantazie. Pusťte se do toho!

   Základem je magnetická kostička

Stavebnice PIXIO umožňuje dětem rozvíjet kreativitu, trojrozměrné myšlení i jemnou prstovou motoriku. Základními stavebními kameny jsou plastové krychličky prémiové kvality o rozměrech 8 x 8 x 8 mm, které jsou magnetické ze všech stran. Uvnitř každé kostičky je 6 magnetů. Lze tak vytvářet libovolné objekty z různých stran, což umožňuje nepřeberné možnosti různých staveb, postaviček, příšerek nebo zvířátek. Sady se od sebe liší počtem kostiček, příp. různými barvami kostiček. Všechny sady splňují přísná kritéria na kvalitu, kostičky jsou vyrobeny z netoxických materiálů a jsou určeny pro děti od 6 let.

 

   Podporujte u dětí tvůrčí myšlení

Právě v tomto věku je nezbytné podporovat tvůrčí myšlení pro další rozvoj. Kdo ví, třeba vám doma vyroste budoucí konstruktér nebo architekt! PIXIO však není jen klučičí záležitostí, své si zde najdou i holčičky, které mohou stavět z krychliček zvířátka, postavičky nebo si postavit ZOO či rovnou palác. A uvidíte, že se stavebnicí PIXIO nešlápnete vedle. Kreativní hračky totiž děti hned tak neomrzí, nabízí možnosti a svobodu rozhodnout, co ještě postavit, jakou postavičku nebo příšerku vytvořit.

 

   Co by se dalo ještě vytvořit?

A kdyby náhodou došla fantazie? Stavebnici PIXIO doplňuje aplikace stejného jména, kterou lze zdarma stáhnout na tablety nebo mobilní telefony s iOS nebo Android systémem. V aplikaci najdete kromě různých námětů i interaktivní nápady na 3D modely, které si můžete z kostiček PIXIO ještě postavit.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.