Puzzle podlahové - Letištní plocha z filce + 4 dřevěné hračky (Goki)
Podlahové puzzle pro vlastní letištní dráhu s 2 letadly, letištní halou a věží.
Kód | GK53777 |
Výrobce | Goki |
Věk | 2+ |
Počet dílků | 26ks |
Sada s letištní dráhou a dvěma letadly ze dřeva, zahrnuje celkem 26 dílů. Můžeš celý svůj pokojíček proměnit v letiště! Na vzletovou a příletovou dráhu si vyhledej to nejlepší místo, aby tvoje letadlo nenarazilo třeba do skříně. Jednotlivé díly se k sobě jednoduše přikládají a existuje více možností, jak si můžeš letiště uspořádat. Řídicí věž, hangár a dvě letadla jsou součástí setu. Vyrobeno ze dřeva a filce. Vhodné od 2 let.
O značce Goki
Firma Gollnest & Kiesel KG je jedním z největších výrobců dřevěných hraček v Evropě a největším výrobcem hraček v Severním Německu vůbec. Společnost začínala jako "garážová" firma založená v Hamburg-Wilhelmsburgu v roce 1981 současnými vlastníky společnosti. Pánové Gerhard Gollnest a Fritz-Rüdiger Kiesel dodnes řídí chod firmy. Společnost Gollnest & Kiesel KG založila značky Goki a ’cause a zakoupila staré německé společnosti Holztiger, Heimess a Anker.
Hlavní značkou společnosti je Goki, která se zaměřuje hlavně na dřevěné hračky. Má sídlo v malém městečku Guster v severním Německu. Nabízí množství dřevěných hraček za přijatelnou cenu. Pro dřevěné hračky Goki je charakteristický funkční design a moderní barvy. Velký důraz je kladen na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Dřevěné hračky Goki získali mnoho ocenění jak od odborníků, tak i laické veřejnosti.
Podobné zboží