Puzzle stínové - 3D geomet. tvary a stíny (Voila)

Hra obsahuje 9 dřevěných tvarů, 3 dřevěné desky, 18 oboustranných kartonů s obrázky.

 

Tato hra je ideální pro seznámení dětí s konkrétními troj prostorovými, geometrickými obrázky a prostorovými stíny. Základním principem je, aby se děti snažily pochopit základní vztah k matematice a kreslení.

 

Menší děti se mohou snažit správně přiřadit dřevěný kus k obrázku na kartonu. Dále mohou porovnávat, přiřazovat dřevěné dílky k obrázkům na kartonu, které jsou na desce a sledovat jak se mění jejich prostorový stín ze všech stran. Pokyny k různým úrovním hry jsou uvnitř balení.


O značce Voila

Pod značkou Voila najdete krásné dřevěné hračky z masivu. Firma Voila vznikla v roce 1981 a svou továrnu má v Thajsku. Jedná se o nápadité vzdělávací hračky s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Vyznačují se především kvalitou, zpracováním, originalitou a přirozenou krásou. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba nezatěžuje nijak životní prostředí. Hračky Voila jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné. Dřevěné hračky Voila jsou v současnosti prodávány ve více než 30 zemích světa. Samozřejmostí je certifikát dle evropské normy EN71.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.