Puzzle výukové - Počítání na desce, Zoologická zahrada (Legler)

Dřevěné puzzle s počítáním je určeno k pochopení číselné řady od 1 do 12 a učí hravou formou jednoduché počítání a pochopení většího a menšího počtu. Ke každé číslici je nutné vždy nutné přiřadit správné zvířátko. Pomocí tvaru, jídla nebo potomků dotyčného zvířete se dá uhádnout číselné pole, ke kterému patří. Obsahuje 12 dílků, vyndávají se jen zvířátka. Vhodné pro výuku logopedie.

 

Rozměr desky je 25x25x1cm.


O značce Legler

Pod německou značkou Small Foot by Legler jsou zastoupeny dřevěné hračky, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky Legler se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění. Nabízí tak zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.