Puzzle výukové - Vyprávění příběhů, 27ks (Hape)

Dřevěná hra co k čemu patří. Poskládejte kartičky tak, aby dávaly smysl nějakého příběhu a pak jej vyprávějte, svými slovy. Děti se tak mohou naučit např. od koho je vlna a na co se používá, nebo kde se bare jablíčko. Zábavnou formou hry se učí logickému myšlení.

 

Sada obsahuje 3 tématické herní desky z nichž každá obsahuje 4 řádky párových obrázků. Dále sada obsahuje 24 dřevěných hracích karet (12 tématických příběhů - 24 obrázků). Kartičky jsou potištěné z obou stran. Z druhé strany skládáte obrázek jako puzzle. A jak hrát? Každá hrací deska zobrazuje 8 obrázků. Vyberte si podle tématu 8 hracích karet se stejným symbolem v levém horním rohu a přiřaďte obrázky k desce podle toho kde správně patří a vyprávějte příběh. Hrací karty mohou být také převráceny na druhou stranu a děti mohou skládat puzzle.


O značce Hape

Značka dřevěných hraček Hape je jednou z výrobních značek patřící společnosti Hape International Inc. (Kanada). Stejná společnost vlastní například i značky Educo či Beleduc. Firma se během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců hraček této doby. Hape je etickou společností, která neustále vyhledává nová ekologická řešení v oblasti materiálů, designu a postupů výroby. Hape spolupracuje s talentovanými designéry z celého světa, kteří přispívají k tomu, aby každá hračka byla mistrovským designérským dílem. Hape kombinuje nápadité návrhy hraček s vysoce kvalitními materiály, které přirozeně rozvíjí schopnosti dětí a podporují jejich rozvoj. Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů).

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.