Schleich - Dinosaurus, Apatosaurus (větší)

Apatosaurus měl velmi silné nohy, aby unesly jeho podlouhé tělo. Byl býložravec a strávil většinu svého času pastvou a polykáním jídla. Známý je pro svou malou hlavu, a ještě menší mozek. Jeho ocas byl bičovitý, tvořen 82 obratli, spojenými mezi sebou klouby. Byl považován za jednoho z největších suchozemských živočichů. Z hlediska věku, nebylo ojedinělé pro Apatosauruse, aby se dožil 100 let. Apatosaurus rostl velmi rychle a plné velikosti dosahoval již ve věku kolem 10-12 let.

 

Apatosaurus byl velmi robustní, jeho délka byla až 26 m a váha kolem 30-35 tun.


O značce Schleich

Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto sběratelské figurky a zvířátka Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost. Tímto firma Schleich vyniká nad svými konkurenty. Společnost Schleich byla založena roku 1935 a s výrobou figurek začala již v roce 1950. Nyní je firma Schleich špičkou v tomto oboru.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.