Schleich - Dinosaurus, Styracosaurus

Prehistorické zvířátko - Styracosaurus. Model z tvrdé gumy. Rozměr 16x9x6cm.

 

Styracosaurus patřil k mohutným dinosaurům. Měřil na délku až 5,5m a vážil až 3 tuny. Dominující je velká lebka, která byla vybavena velkým límcem chránící krk zvířete. Roh na nose měřil až 50 cm na délku. Styracosaurus byl pouhý býložravec. Styracosaurus byl velmi podobný s Triceratopsem. Tyto dinosauři měli všichni mohutné lebky. Funkce krčního límce je stále předmětem spekulací. Díky jeho menší tloušťce, pravděpodobně nesloužil k boji a ani jako ochranný štít. Spíše sloužil jako komunikační nástroj a jako prostředek k zastrašení případného nepřítele.


O značce Schleich

Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto sběratelské figurky a zvířátka Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost. Tímto firma Schleich vyniká nad svými konkurenty. Společnost Schleich byla založena roku 1935 a s výrobou figurek začala již v roce 1950. Nyní je firma Schleich špičkou v tomto oboru.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.