Schleich - Kůň s jezdcem, Brzdící kůň s jezdcem

Rodeo je zajímavým sportem z divokého západu. Akční figurka zachycuje kovboje v sedle brzdícího koně. Celý komplet je složen ze tří částí.

 

Na rodeu se soutěží v ježdění na divokých koních, kteří jsou buď neosedlaní nebo osedlaní, v ježdění na divokých býcích, v chytání telat do lasa a jejich svázání na čas, v povalení býčka skokem ze sedla, v oddělování krav a v dostizích polních kuchyň. Kromě toho na rodeích mohou být jako doplňkové disciplíny závody kolem sudů a tyčí, případně jiné westernové disciplíny, které jsou dostatečně divácky atraktivní.


O značce Schleich

Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto sběratelské figurky a zvířátka Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost. Tímto firma Schleich vyniká nad svými konkurenty. Společnost Schleich byla založena roku 1935 a s výrobou figurek začala již v roce 1950. Nyní je firma Schleich špičkou v tomto oboru.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.