Skládačka - Multifunkční hračka Zahrádka (Vilac)

Dřevěná hračka strom a zahrádka, má spoustu zábavných prvků - nasazování na tyč, krájení, počítání, rozlišování barev a velikostí, otáčení korálků na stromě. Vhodné k procvičování motoriky a logiky.

 

Vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměr: 26,5x24,5x9cm


O značce Vilac

Francouzská firma Vilac vyrábí dřevěné hračky již od roku 1911. Firma vyrábí  a vymýšlí dřevěné hračky pro jedinou víru, a tou je vášeň pro dětství. Děti dostávají při různých příležitostech spousty hraček, většina z nich však zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru. Láska k hračce se nenaplní. U dřevěných hraček Vilac tomu tak není. Dřevěné hračky Vilac jistě zaujmou a budou vzbuzovat vášeň i o mnoho let později. Je to díky originálnímu provedení a francouzkému designu. Firma Vilac spolupracuje s umělci jako je Keith Haring, Hervé di Rosa nebo Florence Doléac, který navrhl přes 500 hraček a her, které miluje již několik generací dětí.

 

Podobné zboží

Akce
Výprodej

Skládačka s kroužky - Krtek v raketě (Detoa)

Skládačka s kroužky - Krtek v raketě (Detoa)

skladem dodání do 24h

dříve 199 Kčnyní 169 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x