Skládačka s kroužky - Pes menší (JAS)

Kvalitní dřevěná hračka, vyrobená z masívního bukového dřeva. Oblíbená hra dětí, při které se učí rozeznávat velikosti a barvy.


O značce JAS v.d.

Pod hlavičkou výrobního družstva JAS najdete kvalitní české dřevěné hračky vyrobené ve Stráži nad Nežárkou. Počátky výroby dřevěných hraček se datují do roku 1946. Výroba hraček od té doby postupně narůstala. Během vývoje procházel JAS různými údobími, nevyhnuly se mu ani výkyvy a stagnace. Dokázal je ale překonávat. Od roku 1956 se firma zařadila mezi exportující firmy, a orientoval se zejména na západní trhy, kam vyvážela téměř veškerou svou hračkářskou produkci. V roce 2009 díky ekonomické krizi začala upadat řada zahraničních zákazníků. Počátkem roku 2010 ukončil činnost jeden z větších odběratelů a družstvo se rozhodlo na podzim přerušit výrobu. V současné době se vyprodávají skladové zásoby dřevěných hraček.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.