Společenské hry - Velký soubor her (Woody)

Několik stolních her v jedné dřevěné krabici. Soubor obsahuje hrací plochu a figurky pro šachy, dámu, backgammon, mlýn a člověče, nezlob se. Dále kameny domina, karty a hru v kostky. Obsahuje i návody ke hrám (celkem 73 různých her) v češtině. 

 

Baleno v praktické dřevěné krabici. 


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podobné zboží

Společenské hry - Soubor 7 her (Detoa)

Společenské hry - Soubor 7 her (Detoa)

skladem dodání do 24h

469 Kč

Podle výrobce

Informace pro Vás

Webové stránky Modroočko.cz využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím