Vláčkodráha Janod - Story Express Divoký západ, 50 dílů
Dřevěná vláčkodráha s kovboji a indiány - 50ks.
Kód | J08527 |
Výrobce | Janod |
Rozměr | Balení měří 60x40x12cm. |
Věk | 3+ |
Nelze objednat, není skladem.
Tato tématická vláčkodráha obsahuje saloon s postavičkami, které patří k životu na divokém západě - sherifa, kovboje, indiány, čtyři koně, býka, koňský povoz a další. V sadě najdete také vláček, který tvoří mašinka a tři vagónky s koníkem. Z kolejí lze vytvořit větší okruh s mostem a dvěmi výhybkami. Set obsahuje celkem 50 částí.
Budova saloonu je uzavíratelná krabice, která je vyrobena z tvrdého kartónu a lze do ní uschovat celé příslušenství, vyjma kolejí.
Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení 60x40x12cm.
O značce Janod
Firma Janod je francouzký výrobce a dodavatel dřevěných a lepenkových hraček. Všechny hračky Janod mají edukativní charakter (smyslový, pohybový, hudební nebo vědomostní rozvoj dětí). Janod vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. S francouzskou firmou Janod máte jistotu, že získáte poctivou, kvalitní a hlavně originální a krásnou hračku, která prochází přísným testováním nejvyšších bezpečnostních standardů. Tradiční hry a hračky s moderním francouzkým designem, to je Janod!