Kroket - Zahradní dřevěný na vozíku pro 4 hráče (Woody)

Zahradní kroket je ideální hra na výlet s rodinou. Každý hráč má svou barvu palice a míčku (pro dobrou orientaci při hře). Pokud se do hry zapojí pouze dva hráči, každý má dvě různě barevné koule. Cílem hry je pomocí úderů posouvat koule skrz branky až do cílového kolíku. Vyhrává ten, kdo má nejméně šťouchů.


Míček má průměr 7,5cm. Palice jsou dlouhé 77cm. Obsahuje 6 drátěných branek. Vše lze pohodlně uložit do drátěného dvoukolového vozíku.


O značce Woody

Česká značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Podle výrobce

Informace pro Vás

 

 

Stránky využívají soubory cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Rozumím x

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.